Son Dakika:

ELMALI MAHALLESİ GENÇLİK VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL'A ZİYARET

27 Ocak 2016 10:58, Çarsamba

ELMALI MAHALLESİ GENÇLİK VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL'A ZİYARET

Mehmet GİRGİN-MALKARA-Elmalı Mahallesi Gençlik ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Akçay, 26 Ocak 2016 Salı günü saat 10.30'da başkanlık makamında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette; Elmalı Mahallesi Gençlik ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Musa Şali, Gökhan Fındık ve Kadir Çakır da yer aldı.

Mehmet GİRGİN-MALKARA-Elmalı Mahallesi Gençlik ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Akçay, 26 Ocak 2016 Salı günü saat 10.30'da başkanlık makamında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a ziyarette bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette; Elmalı Mahallesi Gençlik ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Musa Şali, Gökhan Fındık ve Kadir Çakır da yer aldı.

Elmalı Mahallesi Gençlik ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Akçay, birlikte çalışmak adına Elmalı Mahallesi'ndeki çalışmalar için destek istediklerini belirtti ve bugüne kadar Malkara Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmalar için de Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a memnuniyetlerini ifade etti.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da ellerinden gelen desteği sağlamaya çalışacaklarını belirtip, Elmalı Mahallesi Gençlik ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Akçay'a ve Yönetim Kurulu Üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür etti.

Bu haber 1217 kez okundu..

Habere yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yapmak için tıklayınız..