Son Dakika:

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'DAN AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL'E ZİYARET

25 Haz. 2020 18:13, Perşembe

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'DAN AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL'E ZİYARET

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 24 Haziran 2020 Çarşamba günü Ankara programları kapsamında TBMM'ye giderek, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel'i makamında ziyaret etti.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 24 Haziran 2020 Çarşamba günü Ankara  programları kapsamında TBMM'ye giderek, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel'i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul gerçekleştirmiş olduğu ziyarette;“ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi projesini Malkara'mıza getiren ve siyasi farklılık gözetmeden ilçemizin geleceği için yapmış olduğu emeklerden dolayı AK Parti Tekirdağ Milletvekilimiz Sayın Mustafa Yel'e ve kendisinin aracılığı ile Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ederim. Bizim için Malkara'mızın geleceği söz konusu ise siyaset bir adım geride kalır. AK Parti Tekirdağ Milletvekilimiz Sayın Mustafa Yel'e, şahsıma göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim.“ dedi.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirtip, Tekirdağ'ın gelişmesine katkı sunabilmek için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

 

Bu haber 93 kez okundu..

Habere yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yapmak için tıklayınız..