Son Dakika:

MALKARA BELEDİYESİ EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISININ 2. BİRLEŞİMİ KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

18 Ekim 2020 06:22, Pazar

MALKARA BELEDİYESİ EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISININ 2. BİRLEŞİMİ KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 15 Ekim 2020 Perşembe günü saat 16.00'da Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısının 2. Birleşiminin gündem maddelerini görüşmek üzere Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediye Düğün Salonunda Malkara Belediye Meclis Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.

Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısının 2. Birleşiminin gündem maddelerini görüşmek üzere Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediye Düğün Salonunda Malkara Belediye Meclis Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.

Toplantıya maske ile gelen meclis üyelerinin ateşleri ölçülürken, toplantı sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirildi.

Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısının 2. Birleşimine Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulmasının ardından açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başladı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan 2021 Yılı Gelir Tarifesi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan 2021 Yılı Performans Programı hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan 2021 Yılı Performans Esaslı Bütçesi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. maddesinde yer alan TESKİ Genel Müdürlüğü Mülkiyetinde Bulunan Gözsüz Mahallesi 1583 parsel no’da kayıtlı 116,06m² yüzölçümlü taşınmazın Bedelsiz Devri hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. maddesinde yer alan Yörük Mahallesi parsel:23 no’da Kayıtlı Taşınmazın Kiralama Süresi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 6. maddesinde yer alan Balabancık Mahallesi 3542 Parsel hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 7. maddesinde yer alan Gazdaş Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtımının İmar Planı Değişikliği hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Bu haber 78 kez okundu..

Habere yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yapmak için tıklayınız..