Son Dakika:

MALKARA BELEDİYESİ MAAŞ PROMOSYON İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

04 Haz. 2020 17:39, Perşembe

MALKARA BELEDİYESİ MAAŞ PROMOSYON İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediyesi bünyesinde çalışan toplam 149 kişi memur, işçi ve sözleşmeli personellerin maaşlarıyla ilgili promosyon anlaşması 2 Haziran 2020 Salı günü saat 14.30’da Malkara Belediyesi Ek Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Malkara Belediyesi bünyesinde çalışan toplam 149 kişi memur, işçi ve sözleşmeli  personellerin maaşlarıyla ilgili promosyon anlaşması 2 Haziran 2020 Salı günü saat 14.30’da Malkara Belediyesi Ek Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Malkara Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan Banka Promosyon İhale Komisyonu'nda; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü, İhale Komisyon Başkanı Ünal Akkaya, Mali Hizmetler Müdür Vekili Doğan Kaytan, İnsan Kaynakları Müdürlüğü Personelleri Nergiz Günyak ile Vicdan Bayındır, TÜM BEL-SEN İş Yeri Temsilcisi Hatice Cesur, DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Baş Temsilcisi Erol Elgün ve DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Temsilcisi İlhan Bakırcıoğlu  yer aldı.

Malkara Belediyesinde çalışan memur, işçi ve sözleşmeli personeller için yapılan maaş promosyonu ihalesine 8 banka katılım sağladı.

Protokol süresi 3 yıl olarak belirlenen açık arttırma ihalesini toplam 322.000,00 TL'lik promosyon teklifiyle VakıfBank kazandı.

 

Bu haber 46 kez okundu..

Habere yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yapmak için tıklayınız..